Jak wziąć udział w rekolekcjach RODZINA33?

1. Rekolekcje RODZINA33 to rekolekcje małżeńskie, dlatego bardzo ważne jest zaproszenie Twojego współmałżonka do tej wspólnej drogi.

2. Rekolekcje można przeżyć na kilka sposobów:

- poprzez stronę internetową: www.rodzina33.pl kliknijcie w zakładkę Rozpocznij Rekolekcje i wybierzcie Dzień 1. Po kliknięciu w dany dzień rekolekcji wyświetlą się Wam różne formy rozważań: tekst, audio oraz video. Wybierzcie tę formę, która Wam najbardziej odpowiada i zacznijcie rekolekcje.

- poprzez jedną z grup w aplikacji Whatsapp znajdujące się w zakładce APLIKACJE

- poprzez książkę z rekolekcjami RODZINA33
Zamówienie można złożyć przez formularz na stronie www:  https://oddanie33.pl/zamow-ksiazke


3. Poza odsłuchaniem medytacji oraz 5/15-minutową modlitwą, warto, abyście podzielili się ze sobą swoimi przeżyciami.

4. Rekolekcje kończą się Odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich oraz złożeniem Aktu Zawierzenia Waszej Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. Zachęcamy, aby tego dnia pójść do parafii na wspólną Mszę Świętą, na której odnowicie swoje przyrzeczenia małżeńskie. Akt Zawierzenia będzie dostępny w sekcji Do pobrania.

Na stronie są również dostępne materiały RODZINA33 DLA DZIECI  w zakładce Rodzina33 dla dzieci.
Można również złożyć zamówienie na książkę Rodzina33 "Wchodzimy do Arki całą rodziną" przez formularz na stronie www:  https://oddanie33.pl/zamow-ksiazke

Zapraszamy Was również do stałej łączności z nami poprzez nasz kanał Youtube: Oddanie33 oraz poprzez naszą stronę na Facebooku: Fundacja Tota Tua.